Об отставке Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2012 года № 386
В соответствии со статьей 70 Конституции Республики КазахстанПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Принять отставку Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова Карима Кажимкановича в связи с поданным им заявлением.
2. Правительству Республики Казахстан исполнять свои обязанности до утверждения нового состава Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Қ.Мәсімовтің орнынан түсуі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 386 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 70-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІЕН:
1. Берілген өтінішіне орай Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кәрім Қажымқанұлы Мәсімовтің орнынан түсуі қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің жаңа құрамы бекітілгенге дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н.НАЗАРБАЕВ