О назначении Досаева Е.А. Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 сентября 2012 года № 390
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Е.А.Досаевты Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 390 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                               Н.НАЗАРБАЕВ