О назначении Абденова С. С. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2012 года № 391
Назначить Абденова Серика Сакбалдиевича Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

С.С.Әбденовті Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 391 Жарлығы
Серік Сақбалдыұлы Әбденов Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.НАЗАРБАЕВ