О назначении Кушербаева К. Е. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2012 года № 392
Назначить Кушербаева Крымбека Елеуовича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қ.Е.Көшербаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 392 Жарлығы
Қырымбек Елеуұлы Көшербаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.НАЗАРБАЕВ