О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 14 декабря 2011 года № 196 "Об утверждении стандартов государственных услуг Национального Банка Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 465
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента
и Правительства Республики Казахстан
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 2011 года № 196 «Об утверждении стандартов государственных услуг Национального Банка Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 7, ст. 133).
2. Настоящий Указ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 196 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 465 Жарлығы
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында және республикалық
баспасөзде жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 34-бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 196 Жарлығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 7, 133-құжат).
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев