О назначении Тажина М. М. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 472
Назначить Тажина Марата Муханбетказиевича Государственным секретарем Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента – Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

М.М. Тәжинді Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 472 Жарлығы
Марат Мұханбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев