О назначении Абдишева Б.Т. акимом Карагандинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2013 года № 489
Назначить Абдишева Бауржана Туйтеевича акимом Карагандинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Б.Т. Әбдішевті Қарағанды облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 489 Жарлығы
Бауыржан Түйтеұлы Әбдішев Қарағанды облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев