Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Кишиневе (Республика Молдова)
Указ Президента Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 508
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Кишиневе (Республика Молдова) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Кишинев қаласында (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 508 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Кишинев қаласында (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев