О назначении Дуйсеновой Т.Б. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 июня 2013 года № 591
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Т.Б. Дүйсенованы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 27 маусымдағы № 591 Жарлығы
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.НАЗАРБАЕВ