О назначении Саринжипова А.Б. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2013 года № 633
Назначить Саринжипова Аслана Бакеновича Министром образования и науки Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

А.Б. Сәрінжіповті Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 2 қыркүйектегі № 633 Жарлығы
Аслан Бәкенұлы Сәрінжіпов Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев