О назначении Келимбетова К.Н. Председателем Национального Банка Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 1 октября 2013 года № 654
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича Председателем Национального Банка Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қ.Н.Келімбетовті Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 1 қазандағы № 654 Жарлығы
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.НАЗАРБАЕВ.