О назначении Абдыкаликовой Г.Н. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2013 года № 702
Назначить Абдыкаликову Гульшару Наушаевну Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Г.Н.Әбдіқалықованы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 702 Жарлығы
Гүлшара Наушақызы Әбдіқалықова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев