Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной Демократической Республике Эфиопия
Указ Президента Республики Казахстан от 31 января 2014 года № 745
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Федеративной Демократической Республикой Эфиопия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Аддис-Абеба (Федеративная Демократическая Республика Эфиопия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ

Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 745 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Аддис-Абеба қаласында (Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев