О назначении Председателя Агентства Республики Казахстан по связи и информации Жумагалиева А. К. членом Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 2014 года № 769
Назначить Председателя Агентства Республики Казахстан по связи и информации Жумагалиева Аскара Куанышевича членом Правительства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                   Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігінің төрағасы А.Қ.Жұмағалиевты Қазақстан Республикасының Үкімет мүшесі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 769 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігінің төрағасы Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев Қазақстан Республикасының Үкімет мүшесі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев