О назначении Джаксыбекова А.Р. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2014 года № 781
Назначить Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича Государственным секретарем Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                  Н. Назарбаев

Ә.Р.Жақсыбековті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 781 Жарлығы
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев