О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 июля 2014 года № 853.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 3 июля 2014 года № 853
ИЗМЕНЕНИЯ И ДОПОЛНЕНИЯ,
которые вносятся в некоторые указы
Президента Республики Казахстан
1. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2017 № 470.
2. Утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
3. Для служебного пользования.
4. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
5. Секретно.

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 3 шілдедегі № 853 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2014 жылғы 3 шілдедегі
№ 853 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР МЕН ТОЛЫҚТЫРУЛАР
1. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2017 № 470 Жарлығымен.
2. Күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
3. Қызмет бабында пайдалану үшін.
4. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
5. Құпия.