О назначении Дуйсеновой Т. Б. Министром здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 878
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Министром здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, освободив от должности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ

Т.Б.Дүйсенованы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 878 Жарлығы
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев