О назначении Досаева Е. А. Министром национальной экономики Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 880
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Министром национальной экономики Республики Казахстан, освободив от должности Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Е.А.Досаевты Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 880 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев