О назначении Тасмагамбетова И. Н. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 октября 2014 года № 934
Назначить Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича Министром обороны Республики Казахстан, освободив от должности акима города Астана.
Президент
Республики Казахстан       Н. НАЗАРБАЕВ

И.Н.Тасмағамбетовті Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 22 қазандағы № 934 Жарлығы
Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі болып тағайындалсын, ол Астана қаласының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев