О назначении Сапарбаева Б. М. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2014 года № 949
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича Заместителем Премьер-Министра  Республики Казахстан, освободив от должности акима Восточно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                  Н. НАЗАРБАЕВ

Б.М.Сапарбаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 949 Жарлығы
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Шығыс Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев