Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Сидней (Австралийский Союз)
Указ Президента Республики Казахстан от 18 ноября 2014 года № 961
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Сидней (Австралийский Союз) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

Сидней қаласында (Аустралия Одағы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 958 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Сидней қаласында (Аустралия Одағы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев