О назначении Ермекбаева Н. Б. помощником Президента - секретарем Совета безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 962
Назначить Ермекбаева Нурлана Байузаковича помощником Президента – секретарем Совета безопасности Республики Казахстан, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Китайской Народной Республике, Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Корейской Народно-Демократической Республике по совместительству.
Президент
Республики Казахстан                           Н. НАЗАРБАЕВ

Н.Б.Ермекбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 962 жарлығы
Нұрлан Байұзақұлы Ермекбаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Корей Халық-Демократиялық Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметін қоса атқарудан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев