Об акимах городов Астаны и Алматы, областей
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 8
В соответствии с пунктом 4 статьи 87 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить:
Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича – акимом города Астаны;
Есимова Ахметжана Смагуловича – акимом города Алматы;
Кулагина Сергея Витальевича – акимом Акмолинской области;
Мухамбетова Архимеда Бегежановича – акимом Актюбинской области;
Баталова Амандыка Габбасовича – акимом Алматинской области;
Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича – акимом Атырауской области;
Ногаева Нурлана Аскаровича – акимом Западно-Казахстанской области;
Кокрекбаева Карима Насбековича – акимом Жамбылской области;
Абдибекова Нурмухамбета Канапиевича – акимом Карагандинской области;
Садуакасова Нуралы Мустафиновича – акимом Костанайской области;
Кушербаева Крымбека Елеуовича – акимом Кызылординской области;
Айдарбаева Алика Сериковича – акимом Мангистауской области;
Мырзахметова Аскара Исабековича – акимом Южно-Казахстанской области;
Бозумбаева Каната Алдабергеновича – акимом Павлодарской области;
Султанова Ерика Хамзиновича – акимом Северо-Казахстанской области;
Ахметова Даниала Кенжетаевича – акимом Восточно-Казахстанской области.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 8 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 87-бабының 4-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналар:
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков – Астана қаласының әкімі;
Ахметжан Смағұлұлы Есімов – Алматы қаласының әкімі;
Сергей Витальевич Кулагин – Ақмола облысының әкімі;
Архимед Бегежанұлы Мұхамбетов – Ақтөбе облысының әкімі;
Амандық Ғаббасұлы Баталов – Алматы облысының әкімі;
Бақтықожа Салахатдинұлы Ізмұхамбетов – Атырау облысының әкімі;
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев – Батыс Қазақстан облысының әкімі;
Кәрім Насбекұлы Көкірекбаев – Жамбыл облысының әкімі;
Нұрмұхамбет Қанапияұлы Әбдібеков – Қарағанды облысының әкімі;
Нұралы Мұстафаұлы Сәдуақасов – Қостанай облысының әкімі;
Қырымбек Елеуұлы Көшербаев – Қызылорда облысының әкімі;
Алик Серікұлы Айдарбаев – Маңғыстау облысының әкімі;
Асқар Исабекұлы Мырзахметов – Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі;
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев – Павлодар облысының әкімі;
Ерік Хамзаұлы Сұлтанов – Солтүстік Қазақстан облысының әкімі;
Даниал Кенжетайұлы Ахметов – Шығыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев