О назначении Нигматулина Н. З. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 9
Назначить Нигматулина Нурлана Зайруллаевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Н.З.Нығматулинді Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 9 Жарлығы
Нұрлан Зайроллаұлы Нығматулин Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев