О назначении Мухамбетова А. Б. акимом Костанайской области
Указ Президента Республики Казахстан от 11 сентября 2015 года № 88
Назначить Мухамбетова Архимеда Бегежановича акимом Костанайской области, освободив от должности акима Актюбинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.Б.Мұхамбетовті Қостанай облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 88 Жарлығы
Архимед Бегежанұлы Мұхамбетов Қостанай облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Ақтөбе облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев