О назначении Сапарбаева Б. М. акимом Актюбинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 11 сентября 2015 года № 89
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича акимом Актюбинской области, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Б.М.Сапарбаевты Ақтөбе облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 89 Жарлығы
Бердібек Мәшбекұлы Сапарбаев Ақтөбе облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев