О назначении Акишева Д. Т. Председателем Национального Банка Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года № 109
Назначить Акишева Данияра Талгатовича Председателем Национального Банка Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Д.Т. Ақышевты Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 109 Жарлығы
Данияр Талғатұлы Ақышев Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев