О назначении Смаилова А. А. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 132
Назначить Смаилова Алихана Асхановича помощником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Ә.А.Смайыловты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 132 Жарлығы
Әлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев