О назначении Жумаканова В. З. Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 140
Назначить Жумаканова Владимира Зейнолловича Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

В.З.Жұмақановты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 140 Жарлығы
Владимир Зейноллаұлы Жұмақанов Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев