О назначении Бакауова Б. Ж. акимом Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2016 года № 216
Назначить Бакауова Булата Жумабековича акимом Павлодарской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Б.Ж.Бақауовты Павлодар облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 216 Жарлығы
Болат Жұмабекұлы Бақауов Павлодар облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев