О назначении Бишимбаева К.В. Министром национальной экономики Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2016 года № 250
Назначить Бишимбаева Куандыка Валихановича Министром национальной экономики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қ.У.Бишімбаевты Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 250 Жарлығы
Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев