О назначении Мырзахметова А.И. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2016 года № 252
Назначить Мырзахметова Аскара Исабековича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.И.Мырзахметовті Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 252 Жарлығы
Асқар Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев