О назначении Абаева Д.А. Министром информации и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2016 года № 254
Назначить Абаева Даурена Аскербековича Министром информации и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Д.Ә.Абаевты Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 254 Жарлығы
Дәурен Әскербекұлы Абаев Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев