О назначении Джаксыбекова A. Р. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2016 года № 287
Назначить Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности акима города Астаны.
Президент
Республики Казахстан                     Н. НАЗАРБАЕВ

Ә.Р. Жақсыбековті Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 287 Жарлығы
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол Астана қаласының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев