О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 220 “О праздновании 25-летия Независимости Республики Казахстан”
Указ Президента Республики Казахстан от 1 августа 2016 года № 304
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 220 “О праздновании 25-летия Независимости Республики Казахстан” (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 20, ст. 106) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по проведению 25-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан;
строку:
“директор республиканского государственного учреждения “Служба центральных коммуникаций” при Президенте Республики Казахстан” исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

“Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығын мерекелеу туралы”Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 220 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 1 тамыздағы № 304 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. “Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығын мерекелеу туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 220 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 20, 106-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығының өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі енгізілсін;
мына:
“Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы “Орталық коммуникациялар қызметі” республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры” деген жол алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н. Назарбаев