О мерах по реализации Соглашения о подготовке военных кадров для государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности
Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2016 года № 310.
В целях реализации Соглашения о подготовке военных кадров для государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности, совершенного в городе Москве 23 июня 2005 года (далее - Соглашение), ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить Министерство обороны Республики Казахстан, Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Генеральную прокуратуру Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Службу государственной охраны Республики Казахстан государственными органами, уполномоченными на выполнение Соглашения.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 18.09.2019 № 163.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Генерального секретаря Организации Договора о коллективной безопасности о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттер үшін әскери кадрлар даярлау туралы келісімді іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 310 Жарлығы.
2005 жылғы 23 маусымда Мәскеу қаласында жасалған Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттер үшін әскери кадрлар даярлау туралы келісімді (бұдан әрі - Келісім) іске асыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі Келісімді орындауға уәкілетті мемлекеттік органдар болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 18.09.2019 № 163 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының Бас хатшысын қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.Назарбаев