О назначении Сагинтаева Б. А. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 9 сентября 2016 года № 319
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Б.Ә. Сағынтаевты Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 319 Жарлығы
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев