О назначении Мамина А. У. Первым заместителем Премьер- Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 9 сентября 2016 года № 320
Назначить Мамина Аскара Узакпаевича Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

А.Ұ. Маминді Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 320 Жарлығы
Асқар Ұзақбайұлы Мамин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев