О назначении Тасмагамбетова И. Н. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 323
Назначить Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                 Н. НАЗАРБАЕВ

И.Н. Тасмағамбетовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 323 Жарлығы
Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев