О назначении Жасузакова С. А. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 325
Назначить Жасузакова Сакена Адилхановича Министром обороны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                    Н. НАЗАРБАЕВ

С.Ә. Жасұзақовты Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 325 Жарлығы
Сәкен Әділханұлы Жасұзақов Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев