О назначении Атамкулова Б. Б. Министром оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 октября 2016 года № 352
Назначить Атамкулова Бейбута Бакировича Министром оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, освободив от должности акима Южно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Б.Б.Атамқұловты Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 352 Жарлығы
Бейбіт Бәкірұлы Атамқұлов Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі болып тағайындалсын, ол Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н. НАЗАРБАЕВ