О Назарбаевской премии за мир без ядерного оружия и глобальную безопасность
Указ Президента Республики Казахстан от 7 октября 2016 года № 354
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Согласиться с предложением участников международной конференции "Построение мира без ядерного оружия" об учреждении Назарбаевской премии за мир без ядерного оружия и глобальную безопасность.
2. Рекомендовать Фонду Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации (по согласованию) принять меры по реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

Ядролық қарусыз әлем және жаһандық қауіпсіздік үшін Назарбаев сыйлығы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 354 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Ядролық қарусыз әлем және жаһандық қауіпсіздік үшін Назарбаев сыйлығын тағайындау туралы "Ядролық қарусыз әлемді орнықтыру" халықаралық конференциясы катысушыларының ұсынысы келісілсін.
2. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының қорына (келісім бойынша) осы Жарлықты іске асыру шараларын қабылдауға ұсыным жасалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н. Назарбаев