О назначении Абдрахманова К. К. Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 397
Назначить Абдрахманова Кайрата Кудайбергеновича Министром иностранных дел Республики Казахстан, освободив от должности Постоянного представителя Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қ.Қ.Әбдірахмановты Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 397 Жарлығы
Қайрат Құдайбергенұлы Әбдірахманов Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Біріккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Тұрақты өкілі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев