О назначении Абдибекова Н. К. Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 438
Назначить Абдибекова Нурмухамбета Канапиевича Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, освободив от должности акима Карагандинской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Н.Қ.Әбдібековті Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 438 Жарлығы
Нұрмұхамбет Қанапияұлы Əбдібеков Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қарағанды облысының əкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ