О назначении Кошанова Е. Ж. акимом Карагандинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 439
Назначить Кошанова Ерлана Жакановича акимом Карагандинской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Е.Ж.Қошановты Қарағанды облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 439 Жарлығы
Ерлан Жақанұлы Қошанов Қарағанды облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ