О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 337 "О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 год и внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 957 "О выделении целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 - 2016 годы"
Указ Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2017 года № 550.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 337 "О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 год и внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 957 "О выделении целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 – 2016 годы" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 48 ст. 299) следующие изменения:
абзацы тринадцатый и четырнадцатый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"субсидирование части ставки вознаграждения по ипотечным жилищным займам, выданным населению, с определением в качестве финансового оператора акционерного общества "Ипотечная организация "Казахстанская ипотечная компания" – 10,0 (десять) миллиардов тенге;
субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам застройщиков с определением в качестве финансового оператора акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" – 11,0 (одиннадцать) миллиардов тенге;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу және "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2016 жылдарға арналған нысаналы трансферттер бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 957 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 337 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 22 қыркүйектегі № 550 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу және "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2016 жылдарға арналған нысаналы трансферттер бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 957 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 337 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 48, 299-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың он үшінші және он төртінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан ипотекалық компаниясы" ипотекалық ұйымы" акционерлік қоғамын қаржылық оператор ретінде айқындай отырып, халыққа берілген ипотекалық тұрғын үй қарыздары бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялауға - 10,0 (он) миллиард теңге;
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамын қаржылық оператор ретінде айқындай отырып, құрылыс салушылардың кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялауға - 11,0 (он бір) миллиард теңге;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев