О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2017 года № 560.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) ДСП;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2017 года № 470 "О перечне должностей Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных государственных и правоохранительных органов Республики Казахстан, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2017г., №17, ст.116):
в перечне должностей Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных государственных и правоохранительных органов Республики Казахстан, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава, утвержденном вышеназванным Указом:
в разделе 1. "Министерство обороны Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"
3.
Заместитель Министра обороны
(за исключением ведающего вопросами экономики и финансов)
генерал-лейтенант
".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 560 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
2) ҚБП;
3) "Жоғары офицерлік және басшы кұрамның адамдары атқаратын Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдары лауазымдарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 470 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017ж., №17, 116-бап):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдары лауазымдарының тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі" деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.
Қорғаныс министрінің орынбасары (экономика және қаржы мәселелеріне жетекшілік ететінді қоспағанда)
генерал-лейтенант
".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев