О назначении Годуновой Н. Н. Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Указ Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2018 года № 641.
Назначить Годунову Наталью Николаевну Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Н.Н. Годунованы Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрайымы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 20 ақпандағы № 641 Жарлығы
Наталья Николаевна Годунова Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрайымы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев