О назначении Ракишевой А.Г. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года № 663
Назначить Ракишеву Алию Галимжановну заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Ә.Ғ.Рақышеваны Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 663 Жарлығы
Əлия Ғалымжанқызы Рақышева Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ