О назначении Сартаева И. Б. директором Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 2018 года № 760
Назначить Сартаева Исатая Бахтияровича директором Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар".
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

И.Б.Сартаевты Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 760 Жарлығы
Исатай Бақтиярұлы Сартаев Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ